Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.
Shenzhen Rakinda Technologies Co, Ltd.

Dünyadaki barkod tarayıcı modülünün lideri.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Haberler

Android için Piyango Bilet Barkod Tarayıcı Uygulaması

iyi kalite 2D Barkod Okuyucu Modülü satış için
iyi kalite 2D Barkod Okuyucu Modülü satış için
Barkod tarayıcınızın modülü oldukça iyi çalışıyor. Kullanım Kılavuzu çok faydalıdır. Sizinle işbirliği yapmaktan hoşlanıyorum çocuklar.

—— Takahiro

Ürün performansı beklendiği gibi iyi ve çok hoş ve özenli satıcı. Bu iyi bir deneyim oldu.

—— Gabriel Smith

Iyi bir resepsiyon, mükemmel ambalaj, mükemmel ürün fonksiyonu hızlı, iyi satıcı gönderir.

—— Franck Marcen

Çok samimi ve hızlı hizmet, yakın gelecekte tekrar iş yapmak istiyoruz.

—— Lukasz Adrian

Cihazları bir süredir kullanıyoruz, ürünlerin kararlılığı ve kalitesi çok iyi.

—— Michael Thng

çok iyi satış personeli desteği, ödeme yapıldıktan 3 gün sonra ürünü Msia'ya ulaştırdık. Ar-Ge mühendisi teknik destek de profesyonelce yapılmaktadır. Rakinda ile daha fazla busibss yapmak için bekliyorum!

—— Benjamin Lim

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Android için Piyango Bilet Barkod Tarayıcı Uygulaması

Android için Piyango Bilet Barkod Tarayıcı Uygulaması
Çin piyango endüstrisinin pazarda hızla genişlemesiyle birlikte yurtdışına satılan self servis otomat makinelerinin satış modeli kademeli olarak iç hava limanlarına, istasyonlara, ofis binalarına, alışveriş merkezlerine, süpermarketlere, bankalara, otellere, restoranlara, sinema eğlencesine girdi, 2B tarama modülü, satış makinesine yerleştirilmiştir ve self servis tanımlama ve veri aktarım performansı, self servis satış yazılımını toplamak için kullanılır, böylece ödeme için self servis tarama kodunu ve ödüllendirme işlevini gerçekleştirir. Kodun Birkaç piyango şirketinin self servis piyango makineleri kullandığı anlaşılıyor.

Geleneksel yapay piyango modu bölge ve zamanla sınırlıdır, saha kirası ve işçilik maliyetleri yüksektir ve işletme maliyeti yüksektir. Sistem arızası veya ağ bağlantısının kesilmesi, yüksek veri kaybı oranı, yüksek bakım zorluğu.

android için piyango bileti barkod tarayıcı uygulaması

Self-servis satış makinesi, piyango self-servis tarama kodu ödemesi ve tarama kodunu ödüllendirme fonksiyonunu elde etmek için kendi kendine tanımlama ve veri aktarma performansını, self-servis renk satan yazılımın koleksiyonunu kullanarak 2D tarama modülünü gömdü . Birkaç piyango şirketinin self servis piyango makineleri kullandığı anlaşılıyor. Şu anda, piyasada birçok çeşit self servis piyango makinesi var ve gömülü barkod tarama modüllerinin kalitesi dengesiz. Birçoğu, piyango deneyimini doğrudan etkileyen QR kodunu okuyamaz. Temel olarak, self servis otomat makinelerinin çoğu düşük barkod tarama modülleriyle gömülü olduğundan, hassasiyet çok düşüktür ve cep telefonunun ekranındaki barkod bilgisi okunamıyor veya kırışıklıkların kağıt barkod bilgisi okunamıyor. Ekranın arka ışığı veya karanlık durumunda okunabilir.

Şu anda, piyasadaki popüler self servis piyango makinesi tarama modülünün çoğu, Rakinda RD4500R tarama modülünü kullanmaktadır. Geliştirilen yeni nesil program teknolojisi sayesinde, cep telefonunun ekran kodunu, cep telefonu ekranındaki filmi, cep telefonunun düşük gücünü ve renk barkodunu hızlı bir şekilde tanımlayabilir. Barkodlar kolayca okunabilir.

Pub Zaman : 2019-07-31 16:25:39 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Yaping Wang

Tel: +86 13480605108

Faks: 86-755-83231805

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)