Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.
Shenzhen Rakinda Technologies Co, Ltd.

Dünyadaki barkod tarayıcı modülünün lideri.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Haberler

Rakinda, 2019 Urban Rail Transit AFC Teknoloji Uygulama Semineri'ni açıkladı

iyi kalite 2D Barkod Okuyucu Modülü satış için
iyi kalite 2D Barkod Okuyucu Modülü satış için
Barkod tarayıcınızın modülü oldukça iyi çalışıyor. Kullanım Kılavuzu çok faydalıdır. Sizinle işbirliği yapmaktan hoşlanıyorum çocuklar.

—— Takahiro

Ürün performansı beklendiği gibi iyi ve çok hoş ve özenli satıcı. Bu iyi bir deneyim oldu.

—— Gabriel Smith

Iyi bir resepsiyon, mükemmel ambalaj, mükemmel ürün fonksiyonu hızlı, iyi satıcı gönderir.

—— Franck Marcen

Çok samimi ve hızlı hizmet, yakın gelecekte tekrar iş yapmak istiyoruz.

—— Lukasz Adrian

Cihazları bir süredir kullanıyoruz, ürünlerin kararlılığı ve kalitesi çok iyi.

—— Michael Thng

çok iyi satış personeli desteği, ödeme yapıldıktan 3 gün sonra ürünü Msia'ya ulaştırdık. Ar-Ge mühendisi teknik destek de profesyonelce yapılmaktadır. Rakinda ile daha fazla busibss yapmak için bekliyorum!

—— Benjamin Lim

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Rakinda, 2019 Urban Rail Transit AFC Teknoloji Uygulama Semineri'ni açıkladı

Rakinda, 2019 Urban Rail Transit AFC Teknoloji Uygulama Semineri'ni açıkladı

Son yıllarda akıllı şehirler, Nesnelerin İnterneti ve yapay zeka gibi yeni teknolojilerin yükselişiyle birlikte akıllı ulaşım da dikkat çekmektedir. Çin'in Nesnelerin İnterneti çözümleri sağlayıcısı olarak 24 Ekim'de Rakinda, Qingdao'da (Stand No: F04) düzenlenen Qingdao'da (Stand No: F04) düzenlenen 16. Urban Rail Transit Otomatik Biletleme (AFC) Sistem Teknolojisi Uygulama Semineri ve AFC Profesyonel Ürün Sergisini tanıttı. Yüz tanıma cihazı F3 ve tarama kodu modülü MTK + TOF dahil akıllı işletim ve bakım sistemi ürünlerini görüntüleyecektir. Metro AFC sisteminin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için tam bir otomatik bilet kontrol sistemi uygulama programı gösterin.

Rakinda unveiled the 2019 Urban Rail Transit AFC Technology Application Seminar

İki günlük konferansa 180'den fazla üniteden yaklaşık 800 delege katıldı. Bunların arasında 34 metro sahibi, 11 tasarım enstitüsü ve 100'den fazla entegratör, ekipman üreticisi ve modül üreticisi bulunmaktadır. Toplantıya katılan birimler toplantıya istekli bir şekilde katıldılar ve katılan tarafların temsilcileri mekanda teknik alışverişler yaptılar ve paylaşımlar yaptılar ve AFC endüstrisinin sağlıklı ve düzenli gelişimini teşvik etmek için karşılık gelen önlemleri istediler.

Rakinda unveiled the 2019 Urban Rail Transit AFC Technology Application Seminar

Daha yüksek güvenlikli F3 3D TOF kameramız, harici QR kod tarayıcıları ve kimlik kartı okuyucularını, çoklu bağlantı noktası isteğe bağlı ve 1m okuma aralığında gerçek zamanlı algılamayı destekler

Rakinda unveiled the 2019 Urban Rail Transit AFC Technology Application Seminar

Eşsiz tasarımı ve zengin ürün performansı konukların ilgisini çekmiştir. Konuşma sonrasında, çok sayıda sanayi uzmanı, metro sahibi ve tasarım enstitüsü temsilcileri Rakinda standını ziyaret etti.

Rakinda unveiled the 2019 Urban Rail Transit AFC Technology Application Seminar

Gelecekte, Rakinda, müşterilerin iş gereksinimlerinden de başlayacak, demiryolu transit gelişiminin trendini yakından entegre edecek ve demiryolu transit endüstrisi için daha çeşitlendirilmiş endüstriyel iletişim ekipmanı ve çözümleri sunacak ve demiryolu taşımacılığı.

Rakinda Technologies Co, Ltd (Yeni Perakende Çözümü için tek marka olarak SCANMAX) 2000 yılında kurulmuştur. Guangzhou, Shenzhen, Xiamen, Suzhou, Chongqing ve Pekin'de ofisleri bulunmaktadır. RAKINDA (SCANMAX), güçlü perakende Ar-Ge ekibi ile yeni perakende işlerinin geliştirilmesi ve inişine karar veren bir şirkettir. Biz bu alanda 19 yıl boyunca en profesyonel satış ekibimiz, zengin endüstri deneyimi ve mükemmel bir üne sahibiz.

Global yeni perakende çözüm sağlayıcısı olarak SCANMAX, UHF okuyucularında , eklerinde, etiketlerinde ve Nesnelerin İnterneti'nin (IoT) bağlantı çözümlerinde süper donanımların lider geliştiricisi ve üreticisidir. RFID ve yüz tanıma teknolojisi araştırmalarında yaklaşık 20 yıllık deneyim ile donatılmıştır. SCANMAX, bilet sistemi, kimlik yönetimi çözümü, tedarik zinciri yönetimi sistemi, varlık yönetimi ve insansız akıllı süpermarket gibi uygulamalarda verimliliği artırmaya kendini adamıştır.

Bu sektördeki profesyonel hizmetimizle olgun çözümümüz, sizi en uygun maliyetle daha hızlı ve daha hızlı büyütmenizi sağlayabilir.

Parlak gelecek ve gelişen iş için SCANMAX'a katılmaya hoş geldiniz.

Pub Zaman : 2019-12-04 16:52:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Yaping Wang

Tel: +86 13480605108

Faks: 86-755-83231805

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)