Bizimle iletişim kur
Yaping Wang

Telefon numarası : 86-13480605108

Naber : +8613480605108

2020 Rakinda Group Peak Competition: 100 Günlük Savaş Başladı

October 12, 2020

10 Ekim'de 2020 Rakinda Group Peak Competition başlatıldı ve 100 günlük savaş başladı.Shenzhen Rakinda'nın tüm üyeleri, zirveye çıkan rekabeti karşılamak için açılış toplantısına sevinç ve tutkuyla katıldı.Bu yarışmada, dördüncü çeyrekte Guangzhou takımını yenmeyi ve şampiyonu almayı hedefleyen Shenzhen Rakinda, Guangzhou Rakinda'ya Karşı.

2020'deki salgın salgını şirketler için zorluklarla dolu ve birçok yeni fırsat doğurdu.Fırsatlar her zaman hazırlıklı olanlara ayrılmıştır.Salgın salgını birçok firmada kayıplara ve acılara neden oldu ve salgının getirdiği zorlukları da yaşıyoruz.Kesinlik.Ancak, Shenzhen Vision Masters salgınla karşı karşıya.Şirketin liderleri ve çalışanları, Nesnelerin İnterneti teknolojisini aktif olarak araştırmak ve geliştirmek için birlikte çalışıyor ve çeşitliyüz sıcaklık ölçümü, sıcaklık ölçümü ve dezenfeksiyon, sağlık kodu tanımave kesin salgın önleme ve sağlık yönetimi için diğer ekipman ve ürünler.çözüm.

hakkında en son şirket haberleri 2020 Rakinda Group Peak Competition: 100 Günlük Savaş Başladı  0


Olumlu yüzü, cesur inovasyonu, böylece RAKINDA salgın COVID-19'un üstesinden gelmek için şirket büyümeye ve aynı zamanda topluma ve ülkeye katkı sağlamaya devam ediyor.Artık hassas salgın önleme ürünlerimiz ve çözümlerimiz dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır, barkod tarayıcılarımız ve sıcaklık ölçüm sterilizasyon dağıtıcımız tüm dünyada satılmaktadır.

 

hakkında en son şirket haberleri 2020 Rakinda Group Peak Competition: 100 Günlük Savaş Başladı  1
Nehrin akıntısında yüzlerce tekne kürek çekiyor ve çok çalışanlar ön planda olacak.Denize çıkan binlerce yelkenli ve ilerlemeye cesaret edenler kazanacak. Herkesin emeği ile güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz, yarının daha iyi olacağına, geleceğin de daha iyi olacağına inanıyoruz!

hakkında en son şirket haberleri 2020 Rakinda Group Peak Competition: 100 Günlük Savaş Başladı  2