Bizimle iletişim kur
Customer Service

Telefon numarası : +86 18145816425

Naber : +8618145816425

Üretim hattı
  • Tarama Modülü Algılama
  • Yüz Tanıma Cihazı Algılama Atölyesi
  • Yüz Tanıma Cihazı Algılama Atölyesi

Rakinda, barkod okuma teknolojisinde 20 yılı aşkın kesintisiz araştırmaya sahiptir, Çin'de bu alanda lider şirket ve küresel pazarda tanınmış bir uzman.

Gelişmiş uIMG teknolojimiz, görüntülemeye dayalı kod çözme teknolojisi üzerine on yıllık araştırma ve geliştirmenin sonucudur:
• Yüksek kaliteli dijital görüntü yakalama teknolojisi
• Akıllı görüntü işleme ve kod çözme teknolojisi
• Yüksek performanslı yerleşik bilgi işlem platformu
• Uygulama geliştirme teknolojisinin yerleştirilmesi

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

OEM / ODM

Rakinda, 2000 yılında bağımsız barkod tarayıcı ürünleri üretmeye başladı ve o zamandan beri bol miktarda üretim deneyimi biriktirdi.Üretici merkezimiz, yıllık 1.000.000'den fazla üretim kapasitesine sahip 6.220 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve Walmart, Huawei ve Tektronix test ekipmanları gibi üretim ve test için ileri teknoloji ekipmanlarla iyi bir şekilde donatılmıştır.
Rakinda'nın kalite kontrol sistemi, Rakinda için sürdürülebilir rekabet avantajına katkıda bulunan hatalı ürün yönetiminin yanı sıra kalite kontrol, araştırma ve geliştirme testleri temelinde ISO 9001: 2008 ile ödüllendirildi.
Düzenlenmiş prosedürler, gelişmiş ekipman ve çalışkan personel, üretim ve üretim sistemimizi rekabetçi tutmanın anahtarıdır.Bu faktörler, üretim sürecinin tüm bölümlerinin sıkı kontrol altında olmasını, yüksek ürün kalitesini ve etkin maliyet kontrolünü sürdürerek ürünlerimizin en iyi performans / fiyat oranına ulaşmasını sağlayarak, OEM / ODM müşterilerimize yatırımları için en rekabetçi ürünü sunmalarını sağlar. .

 

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Ar-Ge
Çevresel, mekanik, elektrik ve güvenlik testleri de dahil olmak üzere Ar-Ge ve seri üretim için gelişmiş ekipmanlara sahibiz, Radyasyonsuz odun, otomatik tarama DOF ve hız testi, optik lens testi vb. Gibi profesyonel imkanlara sahibiz.
Şirkette 30'dan fazla Ar-Ge Mühendisi (ler) var / var.