Bizimle iletişim kur
Customer Service

Telefon numarası : +86 18145816425

Naber : +8618145816425

Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı

June 22, 2022

Bu süre zarfında, birçok müşteri aşağıdakileri sordu:QR kod barkod tarama modülü.Örneğin QR kod barkod tarama modülü nasıl uygulanır?1D barkod tarama modülü ile 2D QR kod tarama modülü arasındaki fark nedir?Bu soruları akılda tutarak, Shenzhen RAKINDA, bu soruları basit ve net bir şekilde sıralayarak tek tek cevaplayacaktır.Eğer ilgileniyorsanız, bu makaleye yer işareti koyabilirsiniz.

Barkod tarama modülü, barkod tarama motoru, barkod okuma motoru, QR kod tarama modülü, QR kod tanıma modülü vb. olarak da adlandırılır. El tipi barkod tarayıcılardan farklı olarak gömülü tip bir tarayıcıdır.Genellikle cihaz gömme ve ürün entegrasyonu için kullanılan veri iletimi, TTL232, RS232, USB (HID-KBW, sanal seri port) vb. gibi donanım arayüzleri üzerinden gerçekleştirilir. Kompakt boyutu ve benzersiz kullanışlı gömülü tasarımı sayesinde, kullanımı kolaydır. proje entegrasyonu için.Bu nedenle, terminal cihazına, mobil cihazın ekranında görüntülenen tek boyutlu ve iki boyutlu kod bilgilerini kendi kendine endüktif olarak tanımlamak için "tarama portuna" gömülü (implante edilmiş) "barkod tarama" işlevi verilmiştir. telefon veya kağıt üzerinde, böylece hayatımıza ve işimize hizmet etmek için daha fazla işlevi genişletiyoruz.

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  0

Örneğin, hayattaki ortak bus kod tarama ekipmanının çalışma prensibi gibi, aslında gömülü RD4500 QR kod tarama modülüne dayanmaktadır ve donanım arayüzü üzerinden otobüs ödeme sistemine bağlanır.Mobil ödeme arayüzünü açtıktan sonra "otobüse binmek için kodu okutma" rahatlığını yaşayabiliyoruz, makine üzerindeki kare ve açıkta kalan kısmın cep telefonumuzun "otobüs kodunu" (QR kodu) okuyabildiğini göreceksiniz. .Çekirdek, QR kod modülünün taranmasıdır.Sonra, onun bölümü hakkında konuşalım.Farklı tarama türlerine göre genellikle 1D barkod tarama modülü ve 2D kod tarama modülü olarak ikiye ayrılır;farklı ışık kaynaklarına göre genellikle kırmızı ışık tarama modülü, lazer tarama modülü ve görüntü tarama modülü olarak ikiye ayrılır;farklı gömülü tiplere göre, genellikle OEM gömülü tarayıcı modülüne bölünmüştür vesabit montajlı barkod tarayıcı.

Hangi QR kod barkod tarama modülü daha iyidir?20 yılı aşkın barkod tarama endüstrisi deneyiminden ve kullanıcı satış sonrası veri anketinden sonra, Shenzhen RAKINDA aşağıdaki barkod tarama modüllerini önerir.İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre aşağıdaki tarama modüllerini seçebilirsiniz:

1)Rakinda LV1365 1D kod tarama modülü (mini 1D kırmızı ışık tarama modülü)

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  1
2) Rakinda LV3296 2D barkod tarama modülü (el terminalleri için)

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  2
3)Rakinda LV3000H yüksek hassasiyetQR kod tarama modülü(yaklaşık 2 mm'lik küçük barkodları, lazer gravür kodlarını, yansıtıcı QR kodlarını vb. tarayabilir)

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  3
4)RD4300 Görüntü QR Kod Tarama Motoru

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  4
5)RD4500 QR kod tarama modülü (self servis terminaller için)

hakkında en son şirket haberleri Ortak Arduino QR Kod Okuyucu Modülünün Tanıtımı  5

Son olarak, farklı sektörlere uygulanabilen QR kod barkod tarama modülleri farklı olabilir, bu nedenle gerçek proje ihtiyaçlarınıza göre makul bir seçim yapmanız gerekir.Nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız, Shenzhen RAKINDA size yardımcı olacaktır.Sizin adınıza, ihtiyaçlarınıza en uygun ve uygun maliyetli 2D barkod tarama modülünü sizin adınıza profesyonel bir şekilde seçeceğiz.Shenzhen Rakinda tarafından bağımsız olarak geliştirilen QR kod modülü, farklı uygulamalarda çeşitli kullanım ihtiyaçlarını karşılayan yansıtıcı barkod, kağıt kod ve ekran QR kod bilgilerini hızlı bir şekilde okuyabilir.Hasarlı, lekeli ve yüksek yoğunluklu barkodları aynı anda okumak için mükemmeldir.